Отборите на ДФК „Орлета“ U9 и ФК „Хебър-1918“ завършиха 1:1 в дербито от 21-ия кръг на първенството Футбол 5 при набор 2010. Двубоят се игра на изкуствения терен на „Младежки център – Пловдив“. Двата тима направиха зрелищен мач, в който заслужено си поделиха равенството.

„Орлетата“ стартираха по-добре срещата и още през първото полувреме поведоха след гол на Димитър Гергински. След почивката гостите се активизираха и успяха да изравнят. По време на срещата възпитаниците на треньора Стоян Костов създадоха повече ситуации, като пропуснаха няколко възможности да увеличат резултата си.

Браво „орлета“!!!

СТАТИСТИКА:

ДФК „ОРЛЕТА“ – ФК „Хебър-1918“ (Пз) 1:1 (1:0; 1:1; 1:1)

Официални партньори: 250px-Emblem_of_Pazardzhik.svg 10172609_504012223038211_6912421973465110870_n

–––––
Стани фен на ДФК „Орлета“ във  Фейсбук и следи всички новини за клуба
–––––
Абонирайте се за официален „YouTube“ канал на ДФК „Орлета“ и гледай видео от мачовете