Отборът на ДФК „Орлета“ U19 записа победа в Зонална група – София. Възпитаниците на Валентин Карагьозов победиха с класическото 3:0 ФК „Ботев-57“ (София) и добавиха три точки към актива си. Головете за домакинския успех вкараха Валентин Карагьозов, Георги Кочев и Благовест Грозданов.

През първата част, която се игра при сериозен зрителски интерес, „орлетата“ реализираха две попадения.  В 20-та минута Благовест Грозданов се пребори за една топка в наказателното поле на гостите и спечели дузпа, реализирана от Валентин Карагьозов. В 40-та минута домакините удвоиха преднината си. Георги Кочев бе точен за 2:0 след изпълнение на корнер.

През втората част Благовест Грозданов ознаменува добрата си игра с гол и оформи класическото 3:0.

Отлично „орлета“!!!

Стартов състав: 21. В. Карагьозов; 5. К. Паунов, 4. Г. Кочев, 3. А. Петков; 8. В. Ангелиев, 17. П. Иванов, 10. И. Иванов (к), 7. Д. Царски; 11. Г.Костов, 30. Б. Грозданов, 77. К. Янакиев;

Резерви: 1. П. Чавдаров, 9. П. Панайотов, 15. Г. Ичев, 19. Д. Костадинов, 23. С. Маринов, 31. Д. Ангелов, 99. М. Петков;