Юношеският отбор на ДФК „Орлета“ U17 се наложи с 3:1 над ОФК „Карнобат“ като гост в мач от Зоналната група. Момчетата на Валентин Карагьозов стигнаха до успеха след голове на Мариян Петков, Димитър Мърков и Мирослав Димитров.

В 15-та минута „орлетата“ поведоха в резултата. Мариян Петков стреля от дистанция и откри за 1:0. В 25-та минута домакините изравниха за 1:1. В края на първото полувреме капитана Иларион Иванов изведе на добра позиция Димитър Мърков, който върна преднината 2:1.

През втората част домакините отговориха с няколко опасни изстрела от дистанция, спасени от Валентин Карагьозов. В 69-та минута, след бърза контраатака Мирослав Димитров прати топката за трети път във вратата на ОФК „Карнобат“.