Юношеският отбор на ДФК „Орлета“ U17 допусна поражение при гостуването си на ОФК „Сливен-2000“. “Орлетата” отстъпиха на домакините с 1:4 на помощния терен на стадион “Хаджи Димитър” в град Сливен.

Домакините поведоха в 20-та минута, когато играч на ОФК „Сливен-2000“ при опит да центрира в наказателното поле се получи неприятна парабола и топката се спря в мрежата за 0:1. Веднага последва и втори гол след грешка в изнасянето на топката.

В 63-та минута след атака през центъра състезател на домакините се измъкна зад гърба на защитниците и покачи на 0:3. „Орлетата“ стигнаха и до попадение – Мартин Панайотов засече с глава центриране от корнер и направи резултата 1:3. Крайното 1:4 бе оформено в 77-та минута.

Във третия кръг, на 05 септември, предстои домакинство на ФК „Марица-1921“ (Пд).