Отбора на ДФК „Орлета“ U15 постигна разгромна победа като гост над ФК „Чавдар“ (Пловдив) в мач от Зоналната група (р. 2004-2005). Момчетата на Валентин Карагьозов разгромиха своя съперник с 3:6.

Тон за победата даде Димитър Мърков, който откри в 3-та минута. Детелин Русинов покачи на 0:2 след половин час игра. В края на първото полувреме домакините намалиха след корнер за 2:1.

През втората част по-чистите положения бяха за „орлетата“, но първо домакините стигнаха до изравняване 2:2. След това Красимир Димитров, Димитър Мърков и Детелин Русинов покачиха на 2:5. Домакините върнаха едно попадение за 3:5.  Крайното 3:6 оформи Валентин Карагьозов – младши след изпълнение на пряк свободен удар.

Отлично „орлета“!!!

СТАТИСТИКА:

ФК „Чавдар“ (Пд) – ДФК „ОРЛЕТА“ 3:6 (1:2)

Официални партньори: 250px-Emblem_of_Pazardzhik.svg 10172609_504012223038211_6912421973465110870_n

–––––
Стани фен на ДФК „Орлета“ във  Фейсбук и следи всички новини за клуба
–––––
Абонирайте се за официален „YouTube“ канал на ДФК „Орлета“ и гледай видео от мачовете