Отбора на ДФК „Орлета“ U15 постигна победа при гостуването си над ПФК „Хебър-1918“ в първенството на Регионална група „Деца“ (р. 2006/2007). Възпитаниците на Валентин Карагьозов надвиха “зелените” с 2:1 на изкуствения терен на “Георги Бенковски”.

Още в седмата минута ДФК „Орлета“ поведе в резултата. Николай Ташев засече с глава центриране от дясно и изведе “орлетата” напред за 1:0. В 20-та минута домакините организираха хубава контраатака и изравниха резултата, гола мотивира нашите момчета и те продължиха да владеят инициативата и стигнаха до ново попадение в 30-та минута. Петър Иванов изскочи зад отбраната на домакините и с премерен изстрел от 20 метра прати топката за втори път във вратата на “зелените”.

През второто полувреме „орлетата“ стигнаха до нов гол. След бързо изпълнение на фаул Васко Попов остана сам срещу вратаря на ПФК „Хебър-1918“ и отбеляза гол, който обаче не бе зачетен от съдията на срещата – връщайки изпълнението на наказателният удар.