U14 (набор 2004) завършиха с победа участието си на турнира „Млади надежди“ в Пазарджик. ДФК „Орлета“ се наложиха с 3:1 над ФК „Чепинец“ в мача за третото място, след два гола на Йордан Александров през първото полувреме и един на Детелин Русинов през втората част.

„Орлетата“ взеха бронза, като показаха отново редица силни игри срещу своите съперници и приключиха участието си с две победи – над ФК „Оборище“ и ФК „Чепинец“, както и равен със победителите ФК „Левски“ (Пт) 1:1 в редовното време и 2:4 при дузпите.

Капитана на отбора Иларион Иванов беше избран за „Най-добър полузащитник“ на турнира.

След срещата получилия контузия в първия мач Никола Механджийски изненада с торта и напитки своите съотборници. Причината беше, че Ники днес е рожденник!!!

Честито „орлета“!!! Честит рожден ден Ники пожелаваме ти много здраве, късмет и победи на терена и бързо възстановяване!!!

Официални партньори: 250px-Emblem_of_Pazardzhik.svg 10172609_504012223038211_6912421973465110870_n

–––––
Стани фен на ДФК „Орлета“ във  Фейсбук и следи всички новини за клуба
–––––
Абонирайте се за официален „YouTube“ канал на ДФК „Орлета“ и гледай видео от мачовете