Отборът на ДФК „Орлета“ U13 постигна победа над ФК „Витоша 13“ (София) в контролна футболна среща при децата, родени през 2006 година. Двубоят се игра на теренa с изкуствено покритие на Витоша 13 в квартал „Слатина“ в София.

„Орлетата“ направиха приятен за окото мач, с много положения пред вратата на домакините. Възпитаниците на Йордан Чолов успяха да обърнат резултата след като в началото на първата част домакините успяха да открият за 1:0, десетина минути по-късно Стоян Иванов изравни и отново той през второто полувреме осигури победата.

Браво „орлета“!!!

СТАТИСТИКА:

ФК „Витоша-13“ (Сф) – ДФК „ОРЛЕТА“ 1:2

Официални партньори: 250px-Emblem_of_Pazardzhik.svg 10172609_504012223038211_6912421973465110870_n

–––––
Стани фен на ДФК „Орлета“ във  Фейсбук и следи всички новини за клуба
–––––
Абонирайте се за официален „YouTube“ канал на ДФК „Орлета“ и гледай видео от мачовете