Отборът на ДФК „Орлета“ U12 записа победа с 3:1 над ПФК „Хебър-1918“ в мач от първенството по Футбол 9 (А-група). Момчетата на Стоян Костов контролираха през цялото време нещата на терена и заслужено се поздравиха с успех.

Още в началните минути „орлетата“ можеше да открият резултата, но стражът на „Хебър“ запази мрежата си суха. ДФК „Орлета“ продължиха да натискат своя съперник и поведоха с 2:0 след голове на Илиян Георгиев и Алекс Йорданов. В края на полувремето „зелените“ върнаха единия гол.

През втората част момчетата на Стоян Костов продължиха да владеят инициативата и стигнаха до ново попадение. Стилян Лазаров с премерен изстрел от въздуха прати топката за трети път във вратата на “Хебър“. В заключителните минути на срещата фрапантните пропуски на футболистите в синьо не позволиха на резултата да набъбне.