Отборът на ДФК „Орлета“ U11 (набор 2010) отстъпи драматично с 2:3 от ПФК „Локомотив-1926“ (Пловдив) в среща от 3-ят кръг на първенството по Футбол 7 (А-група), играна на игрищата на СОУ „Софроний Врачански“ в Пловдив.

През първата част „орлетата“ на Стоян Костов допуснаха гол в 7-ма мин., но чрез Пламен Димитров изравниха 1:1. През втората част Димитър Гергински направи резултата 2:1 за ДФК „Орлета“. След почивката обаче гостите показаха повече свежест и обърнаха резултата до 3:2 в своя полза след две попадения пет минути преди края. В самия край на срещата Николай Неделчев пропусна да възстанови равенството, след изпълнение на двоен удар в наказателното поле на „смърфовете“.

СТАТИСТИКА:

ПФК „Локомотив-1926“ (Пд) – ДФК „ОРЛЕТА“ 3:2 (1:1; 1:2; 3:2)

Официални партньори: 250px-Emblem_of_Pazardzhik.svg 10172609_504012223038211_6912421973465110870_n

–––––
Стани фен на ДФК „Орлета“ във  Фейсбук и следи всички новини за клуба
–––––
Абонирайте се за официален „YouTube“ канал на ДФК „Орлета“ и гледай видео от мачовете