Отборът на U12 (набор 2006) надигра и победи с 4:1 ФК „Хебър-1918“ в среща от 17-ят кръг на Футбол 9 (I-група), която се игра днес в спортен комплекс „Арена Велд“.

Още от самото начало на срещата „орлетата“ на Йордан Чолов показаха много динамична и разнообразна игра в нападение, както и сигурност в защитен план. Заредиха се положения пред вратата на съперника, а в средата на полувремето дойде и първия гол дело на Николай Петров. Противника успя да върне гола в края на първото полувреме, но това не оказа особено влияние на играта на „орлетата“, който продължи да атакува до последната минута и след хеттрик на Християн Ганев през втората част победи с 4:1.

Отлично „орлета“!!!

СТАТИСТИКА:

ФК „Хебър-1918“ (Пз) – ДФК „ОРЛЕТА“ 1:4 (1:1)

Официални партньори: 250px-Emblem_of_Pazardzhik.svg 10172609_504012223038211_6912421973465110870_n

–––––
Стани фен на ДФК „Орлета“ във  Фейсбук и следи всички новини за клуба
–––––
Абонирайте се за официален „YouTube“ канал на ДФК „Орлета“ и гледай видео от мачовете